Головна Новини Ринок України Вирівнювальні планки CrossBoard — завжди вирівняне поле

Вирівнювальні планки CrossBoard — завжди вирівняне поле

Досягти високої точності висіву насіння можна лише на якісно підготовлених вирівняних полях. Більшість техніки для здійснення передвисівного обробітку ґрунту та висівання від компанії Vaderstad мають широкий набір додаткових робочих органів для покращення якості роботи.

Одними із таких є вирівнювальні планки CrossBoard, які залежно від виконання та потреби можуть встановлюватися у передній або задній частині ґрунтообробних агрегатів. Посилені планки CrossBoard Heavy призначені для кришіння грудок та вирівнювання поверхні поля перед основними робочими органами.

Для покращення якості вирівнювання їх можна оснащувати поперечним стабілізуючим брусом, який жорстко з’єднує окремі елементи планки покращуючи таким чином якість та точність вирівнювання. Регулювання планок здійснюється із кабіни трактора за допомогою гідравліки.

Крім того, CrossBoard Heavy може бути оснащено одинарним або подвійним металевим ножем для покращення якості розрізання та кришіння великих грудок і брил. Ножі встановлюються за допомогою фіксатора QuickChange System, для якого не потрібні ніякі інструменти.

Задні вирівнювальні планки CrossBoard із стабілізуючим брусом можуть встановлюватись на культиватори для передвисівного обробітку ґрунту NZ Aggressive в якості опції для покращення вирівнювального ефеку. Інтенсивність роботи цих вирівнювальних планок також налаштовується дистанційно за допомогою гідравліки. Така опція на NZ Aggressive забезпечує ще більшу точність та рівномірність глибини обробленої поверхні.

Дізнайтесь більше про обладнання для передпосівних культиваторів NZ Aggressive  за посиланням.

Перегляди: 3