Головна Овочівництво Виробники картоплі змушені знижувати ціни

Виробники картоплі змушені знижувати ціни

З початку тижня ціни на картоплю в Україні значно знизилися. Основною причиною цьому послужив старт збиральних робіт в основних регіонах виробництва і, як наслідок, збільшення поставок картоплі на ринок.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на EastFruit.

Згідно з даними щоденного моніторингу, наразі відпускні ціни на картоплю вже варіюються в межах 6-9 грн./кг, що в середньому на 17% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Окрім того, фермери кажуть, що покупці стали більш вимогливими до якості: якщо торік без особливих зусиль вдавалося реалізовувати навіть дрібну картоплю, то зараз така продукція не дуже популярна. Здебільшого непогано продаються великі оптові партії цієї продукції середнього калібру.

«Наразі картопля на ринку України вже коштує в середньому на 10% дешевше, ніж в аналогічний торішній період. При цьому учасники ринку налаштовані досить песимістично. За їхніми словами, з огляду на досить великі обсяги картоплі на ринку, розраховувати на зростання цін найближчим часом не доводиться», – зазначили аналітики проекту.

Перегляди: 5