Головна Економіка і аграрна політика World Food Program проводить тендер на закупівлю 75 тис. тонн агропродукції у...

World Food Program проводить тендер на закупівлю 75 тис. тонн агропродукції у рамках Grain from Ukraine

Мінагрополітики й  Всесвітня продовольча програма ООН  World Food Program (WFP) продовжують працювати над реалізацією продовольчої гуманітарної програми Grain from Ukraine, ініційовану місяць тому президентом України, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію міністерства.

Зокрема, про шляхи її втілення та подальші перспективи співпраці йшлося під час робочої зустрічі міністра агрополітики Миколи Сольського з делегацією World Food Program на чолі з її регіональним директором Метью Голлінгвортом.

Сторони предметно обговорили стан реалізації ініціативи. Так, наразі в рамках Grain from Ukraine з українських портів вийшло три судна з 80 тисячами тонн пшениці, які направлені до Ефіопії та Сомалі.

Обговорюючи поточну ситуацію, Метью Голлінгворт повідомив, що наразі World Food Program проводить тендер на закупівлю 75 тис. тонн агропродукції у рамках реалізації Grain from Ukraine. Закуплене зерно буде спрямоване до Ефіопії та Ємену.

Також під час заходу йшлося про взаємодію партнерів на кожному етапі втілення Grain from Ukraine. За результатами зустрічі сторони домовилися напрацювати спільні рішення і найближчим часом обговорити подальші практичні кроки для їх реалізації.

Програма Grain from Ukraine спрямована на забезпечення зерном країни Африки та Азії, які опинилися на межі голоду. Програма реалізується в партнерстві з World Food Program. Її суть полягає у закупівлі країнами-донорами агропродукції в українських виробників та передача її країнам, що перебувають на межі голоду.

Перегляди: 4