Головна Ринок України Експорт/імпорт З початку травня скоротилися передача вантажів залізницею до Румунії

З початку травня скоротилися передача вантажів залізницею до Румунії

За підсумками 20 діб травня обсяги передачі вантажів через українсько-румунські прикордонні залізничні переходи скоротилися.

Про це йшлося під час онлайн-зустрічі представників АТ «Укрзалізниця» з перевізниками Румунії та Молдови, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на Rail.insider.

Середньодобовий обсяг передачі вантажів через прикордонний перехід Вадул-Сірет—Дорнешти у травні становить 123 вагони. Порівняно із квітнем показник скоротився на 28,7 одиниці на добу, або 18,9%. Найбільше знизився обсяг передачі зернових — на 25,4 вагона на добу, або на понад 55%.

Ще гірша ситуація на другому українсько-румунському переході — Дяково—Халмеу. Наразі через стик прямують лише 7,1 вагона на добу. Скорочення передачі вантажів у травні порівняно із квітнем сягнуло 45%, або 5,7 одиниці на добу.

Як зауважив заступник директора департаменту технології перевезень та комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, наразі немає черг на перестановку візків на переході Вадул-Сірет—Дорнешти, тож послугами відповідних пунктів можуть скористатися усі охочі.

Раніше в «Укрзалізниці» повідомили, що обсяги передачі зерна через українсько-румунські переходи у поточному місяці знизилися на понад 50%.

Перегляди: 244