Головна Логістика З українських портів вийшли ще три судна із зерном

З українських портів вийшли ще три судна із зерном

У понеділок із портів “Одеса” та “Чорноморськ” вийшло ще три судна із зерном. Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію Адміністрацї морських портів України.

“З портів Одеса та Чорноморськ вийшло три судна, якими відправлено 40 тис. тонн пшениці та кукурудзи до портів Єгипту, Румунії та Туреччини. До кінця доби очікується захід до портів Великої Одеси трьох балкерів під завантаження пшениці, соняшника та кукурудзи”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за 27-28 серпня порти Великої Одеси прийняли 13 суден під завантаження 290 тисяч тонн пшениці, кукурудзи та олії. Ці судна попрямують до портів Лівії, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Німеччини, Єгипту та Туреччини. Водночас, дев’ять суден із 271 тис. тонн пшениці, олії, ячменю, ріпаку та кукурудзи було відправлено до портів Іспанії, Нідерландів, Єгипту, Туреччини, Франції та Китаю.

Загалом, в рамках реалізації Ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування, за 29 днів роботи зернового коридору з українських портів вийшло 56 суден, які вивезли більш ніж 1,3 млн тонн агропродукції до 18 країн світу.

Перегляди: 0