Головна Війна проти України За тиждень обстежено понад 6 тис. гектарів сільгоспземель

За тиждень обстежено понад 6 тис. гектарів сільгоспземель

За минулий тиждень підрозділи ДСНС, Міністерства оборони, Державної служби спеціального транспорту та неурядові оператори обстежили понад 6 тисяч гектарів земель сільгосппризначення. Переважна більшість з обстежених земель – на півдні країни.

Про це повідомила з посиланням на дані ОВА перший віце-прем’єр – міністр економіки Юлія Свириденко, передає «ПроАгро Груп».  

«Попри дуже складні виклики для наших рятівників та військових, пов’язані з терористичним актом на Каховській ГЕС, планова робота з розмінування триває. Минулого тижня обстежено 6 383 гектари сільгоспземель. З них в Херсонській області обстежено 3 724 гектари, розміновано – 3 590. В Миколаївській області обстежено 2 106 гектарів. При цьому фахівці з розмінування встигали оперативно знешкоджувати міни з розмитих мінних полів агресора, які течією прибило до берега», – зазначила Юлія Свириденко.

За її словами, загалом з початку року обстежено понад 127 тис. гектарів земель сільгосппризначення.

В Мінекономіки нагадали, що розроблений чотирирічний план передбачає першочергове обстеження та, за необхідності, очищення та розмінування понад 470 тис. гектарів земель сільгосппризначення. Мета цього року – повернути до використання до 165 тис. гектарів, що становить близько 35% від усього обсягу.

Перегляди: 4