Головна Економіка і аграрна політика Затверджено новий порядок ввезення та вивезення зразків насіння і садивного матеріалу

Затверджено новий порядок ввезення та вивезення зразків насіння і садивного матеріалу

Уряд затвердив постанову від 25 серпня 2023 р. № 917, яка регламентує новий порядок видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин та контролю за їх використанням.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Постанова впорядковує проведення процедур видачі або відмови у видачі, переоформлення, анулювання підтвердження на ввезення на територію України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин, не занесених до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні (далі – Реєстр сортів рослин України), для селекційних, дослідних робіт і експонування, вивезення за межі України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин, не занесених до Реєстру сортів рослин України, а також запровадження контролю за використанням зразків насіння і садивного матеріалу ввезених в Україну.

Новий Порядок дає можливості суб’єктам господарювання ввозити на територію України зразки насіння і садивного матеріалу сорту рослин для селекційних, дослідних робіт і експонування, які внесені до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку.

Перегляди: 4