Головна Логістика «Зерновим коридором» вирушило 432 тис. тонн агропродукції

«Зерновим коридором» вирушило 432 тис. тонн агропродукції

За святкові вихідні 9 суден експортували 432 тис. тонн української продукції для країн Африки, Азії та Європи, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію Міністерства інфраструктури у Facebook.

Зокрема, на шляху до Тунісу балкер HONORINE з 27,5 тис. тонн українського зерна, до Бангладешу відправлено балкер VELVET з 57 тис. тонн пшениці.

«Сьогодні в портах «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний» на 19 суден вантажать 630 тис. тонн агропродукції. Нових суден на захід під завантаження не очікується», – поінформували в МІУ.

За  інформацією міністерства, у Босфорі 94 судна очікують на інспекцію (69 суден — порожні під завантаження, а 25 — вже завантажені агропродукцією). Російська сторона в JCC системно гальмує проведення інспекцій. Судна очікують в середньому понад місяць.  Утім, балкер T-Med з пшеницею на борту очікує на інспекцію ще з початку листопада минулого року.

З 1 серпня з портів Великої Одеси вийшли 620 суден, які експортували 16,5 млн. тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.

Перегляди: 2