Головна Новини Новини компаній Жнива пізніх культур в «Контінентал» значно перевищили очікування

Жнива пізніх культур в «Контінентал» значно перевищили очікування

«Контінентал Фармерз Груп» завершує збиральну кампанію поточного виробничого сезону. Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію агровиробника.

Агрохолдинг уже обмолотив соняшник із площі понад 37 тис. га та сою з 27,9 тис. га. Компанія також викопала врожай картоплі, якою було засаджено понад 1,8 тис. га. Наразі триває збір кукурудзи з площі 31,8 тис. га.

«Загалом завершуємо нинішню збиральну кампанію пізніх зернових та олійних культур із відмінними результатами, які значно перевищили наші очікування. Отримали хорошу врожайність сої — 34,8 ц/га та кукурудзи — 104,7 тц/га, дещо нижчий показник у соняшнику — 31,8 ц/га. Також ми задоволені врожайністю картоплі: показники чипсових сортів становлять 379 ц/га, насіннєвих — 359 ц/га, продовольчих — 433 ц/га. Цей виробничий рік ми вважаємо вдалим», – зазначив операційний директор «Контінентал» Віталій Ставнічук.

Раніше цього року агрохолдинг у визначені терміни завершив збір ранніх зернових культур, під які було відведено 89,2 тис. га. Їхня фактична залікова врожайність також перевищила планові показники. Загалом у 2021 році «Контінентал Фармерз Груп» збере врожай зернових, технічних та олійних культур із площі 188,2 тис. га. Їхній валовий збір станом на 15 листопада вже становить понад 948,9 тис. тонн.