Головна Новини Ринок України Живець свиней подорожчав через наближення Великодня 

Живець свиней подорожчав через наближення Великодня 

Напередодні Великодня ціни на ринку живця очікувано підвищилися, свідчать результати щотижневого моніторингу аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України».

Як повідомляє «ПроАгро Груп», торги минулого тижня для операторів ринку живця завершилися підвищенням цінового діапазону до 79,5-82 грн./кг та синхронізацією регіональних цін із середньою по країні на рівні 80 грн./кг.

«Виробники свинини відзначили підвищення активності з боку заготівельників напередодні великодніх свят. У супереч очікувань окремих переробників, наявна пропозиція живця не перевищувала рівень попереднього тижня, в окремих великих операторів, навпаки, була дещо меншою, тоді як потреба у кондиційній свинині помітно зросла», – зазначили в АСУ.

Більшість представників м’ясопереробної галузі визнають, що торгівля цього тижня жвава, а підвищення цін не «відлякало» споживача. При цьому, ті, хто проявив обережність у закупівлі минулої п’ятниці, наразі не можуть задовольнити усі запити, що надходять, через брак живця. Тож деякі переробники вважають, що така ринкова ситуація підтримуватиме ціни закупівлі після свят.

Перегляди: 6