Головна Новини Світові ринки Влада Бразилії заборонила інсектициди, що містять сульфурамід

Влада Бразилії заборонила інсектициди, що містять сульфурамід

61

Як стало відомо аналітикам ProAgro Group, Фонд захисту навколишнього середовища Бразилії відмовив у реєстрації інсектицидів, які містять сульфурамід (sulfluramid) як активний інгредієнт, у бразильському штаті Ріо-Гранде-ду-Сул. Рішення Державного комітету з аналізу реєстрації агротоксичних препаратів (Diagro) зазначає, що ці продукти більше не можуть бути продані на території зазначеного регіону, а компанії матимуть 120 днів для відкликання наявних запасів.

У своєму обґрунтуванні відмови від реєстрації інсектицидів, уряд країни заявив, що сульфурамід негативно впливає на здоров’я людей “підвищуючи рівень захворюваності на рак сечового міхура, збільшуючи ризик виникнення новоутворень (пухлин) у чоловічій репродуктивній системі та спричиняючи захворювання шлунково-кишкового тракту”.

“В природному середовищі, сульфурамід розпадається до перфторооктану сульфанату, речовини, що характеризується високою токсичністю, стійкістю, здатністю до перенесення на великі відстані та біоаккумуляцією. Концентрація цієї речовини у навколишнього середовищі становить загрозу для риб, птахів та ссавців”, – Diagro. Відмова у реєстрації розповсюджується і на чотири попередні запити, подані у 2008, 2015 та 2016 роках. Два з них що до Mirex-S MX та Mirex-S MAX NA, виробником яких є компанія Atta Kill, а також – форміцид (мурахоцид) Atta MEX-S, що застосовується Unibras Agro Qumica, крім гранульованого форміциду Dinagro Agropecuaria. Всі вони мають сульфурамід в якості активного інгредієнту.