Головна Новини Світові ринки Через що можуть суттєво здорожчати європейські комбікорми

Через що можуть суттєво здорожчати європейські комбікорми

59

Якщо європейські молочні фермери використовуватимуть лише європейські кормові інгредієнти для своєї худоби – витрати на них збільшаться на 7 € за 100 кг.

З таким докладом з дослідження тваринництва виступив Герт Ван Дуйнкеркен в Вагінгені на щорічній зустрічі Європейської федерації тваринництва (EAAP) в Дубровніку, Хорватія.

Веб-сайт Університету Вагенинген повідомляє про це дослідження у вигляді моделювання, яке підрахувало вплив виключення соєвих продуктів або виключення всіх неєвропейських кормових матеріалів з цін на комбікорми.

У дослідженні було розроблено 3 загальних типи комбікормів для молочної худоби: “стандартний низький білок”, “середній білок” та ” багатий на білок”.

За допомогою інструменту лінійного програмування було порівняно 3 сценарії:

  1. Корми з повною доступністю імпортованих протеїнових кормових матеріалів, таких як латиноамериканська соєва їжа;
  2. Виключення всіх неєвропейських соєвих продуктів;
  3. Комбікорми з виключенням усіх неєвропейських кормових матеріалів (100% місцевого джерела).

В результаті, було виявлено, що для комбікорму з низьким вмістом білка сценарій 2 не призводить до збільшення витрат на комбікорми, порівняно з сценарієм 1. Сценарій 2 призвів до збільшення витрат на корм від 0,67€ до 5,71€ (без ПДВ) за 100 кг, відповідно.

У сценарії 3 витрати на комбінований корм збільшилися порівняно з сценарієм 1, з 1,17€, 2,54€ та 7,38€ (без ПДВ) на 100 кг для комбікормів.

Різкі зміни в доступності

Ван Дуйнкеркен дійшов висновку, що існує суспільна тенденція до місцевого пошуку та закупівель у ланцюгах виробництва продуктів харчування. Проте, якщо б місцеве виробництво було реалізовано у великих масштабах у Європі, то відбулися б різкі зміни в наявності кормових матеріалів. А це суттєво підвищить ціни на кормові матеріали, або призведе до дефіциту специфічних складових кормових інгредієнтів.