Головна Новини Світові ринки Іспанські фермери блокують дороги, приєднавшись до протестів аграріїв ЄС

Іспанські фермери блокують дороги, приєднавшись до протестів аграріїв ЄС

фото Reuters

Сьогодні іспанські фермери заблокували рух на деяких головних магістралях країни, приєднавшись до колег з інших європейських країн, які протестують проти високих витрат, бюрократії та конкуренції з боку країн, що не входять до ЄС.

Про це повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на Reuters.

«З різними відтінками, у всьому Європейському Союзі ми маємо однакові проблеми», — сказав Донасіано Дуйо, віце-президент ASAJA, однієї з найбільших асоціацій фермерів в Іспанії, національній телекомпанії TVE.

ASAJA та інші асоціації закликали до протестів із четверга, але багато фермерів вийшли на дороги зі своїми тракторами у вівторок, ускладнивши рух по всій країні від Севільї та Гранади на півдні до Жирони поблизу французького кордону, повідомляє дорожня служба. У Жироні можна було побачити трактори, які збиралися напередодні дня протестів, з плакатами із написом «Без фермерів немає їжі».

Як і колеги у Франції, Бельгії, Італії та Португалії, іспанські фермери скаржаться на посилення європейської бюрократії, низькі ціни на продукцію та зростання витрат. Вони кажуть, що жорсткі правила, які застосовуються до фермерів ЄС для захисту навколишнього середовища, роблять їх менш конкурентоспроможними.

За останні кілька днів блокади у Франції та Бельгії іноді переростали в жорстокі сутички з поліцією.

Перегляди: 21