Головна Логістика У новому уряді Польщі заявили, що знайшли спосіб розблокувати кордон з Україною

У новому уряді Польщі заявили, що знайшли спосіб розблокувати кордон з Україною

akciya protest trakers Poland

Новий уряд Польщі знайшов спосіб, аби з одного боку врахувати інтереси протестуючих перевізників, а з іншого – негайно розблокувати кордон з Україною.

Про це у вівторок під час виступу в Сеймі з програмою дій нового уряду Польщі заявив голова Ради міністрів РП Дональд Туск, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на «Укрінформ».

Польський прем’єр підкреслив, що попередній уряд Матеуша Моравецького не подбав про інтереси польських перевізників  і відмовився від контролю за кордоном з Україною під час війни.

«З простої порядності майбутні міністри цього уряду сиділи зі мною цілими годинами, після опівночі, і шукали способи на якомога швидше розв’язання проблеми на українсько-польському кордоні. Ми шукали і знайшли способи аби якомога швидше врахувати потреби польських водіїв і одночасно негайно розблокувати кордон України, яка бореться і чекає на перевезення товарів з цієї заблокованої автомагістралі»,- підкреслив Туск.

Однак, які саме способи знайшли у польському уряді, новий його очільник не уточнив. Раніше, у понеділок 11 грудня війт гміни Дорогуськ Войцех Сава прийняв рішення про припинення протесту. Війт послався на законодавчу передумову необхідності припинити блокування кордону через загрозу майнових втрат місцевих підприємців у значних розмірах.

Перегляди: 51