Головна Війна проти України Елеватори східних та південних областей України найбільше постраждали від війни

Елеватори східних та південних областей України найбільше постраждали від війни

Найбільше руйнувань за час воєнних дій в Україні зазнали підприємства, що знаходяться у східних і південних областях: у Донецькій, Луганській, Харківській, Запорізькій, Миколаївській, Дніпропетровській.

Як передає «ПроАгро Груп», про це йдеться у підсумковому матеріалі на сайті Elevatorist.com.

Так, в Донецькій ОВА зазначили, що в області із 37 елеваторів, що були до повномасштабного вторгнення, працює лише 6. Відомо про випадки обстрілів, іноді навіть повторних, по зерносховищах у Костянтинівці, у Сіверську.

На Луганщині окупанти під час авіанальоту повністю знищили сучасний елеватор на 30 тис. тонн одночасного зберігання у Рубіжному, який встиг відпрацювати лише два сезони. У Луганській області втратили свої активи і деякі великі українські агрокомпанії.

«Один із найстаріших елеваторів України, який досі працював в Запорізькій області – «Оріхівський» – повністю знищений», – зазначає видання.

Через близькість до лінії фронту та артилерійські обстріли на Херсонщині, Миколаївщині, Дніпропетровщині та Харківщині зруйновано та пошкоджено багато невеликих та середніх зерносховищ. На Одещині ракетним ударом пошкодили силоси та приміщення великого елеватора та пекарні.

Перегляди: 6