Головна Техно Чому кожному бізнесу варто задуматися про сонячні станції

Чому кожному бізнесу варто задуматися про сонячні станції

Підприємницька діяльність завжди потребує витрат. Але ви будете раді дізнатися, що хоча б на комунальних послугах є можливість відчутно зекономити. Яким саме чином? Встановити на підприємстві сонячні станції. Зацікавилися можливістю? Тоді спеціалісти компанії Keyvolt готові розповісти про всі перспективи, які вас очікують, якщо обираєте альтернативну енергетику. 

Переваги сонячних станцій для бізнесу

Кожен підприємець знає, що зростання тарифів на комунальні послуги позначається на собівартості продукції, прибутку та рентабельності виробництва. Якщо ви втомилися залежати від держави та її тарифів, встановлення сонячних електростанцій під власне споживання є найбільш вдалою інвестицією. За умови правильних розрахунків та монтажу вдасться забезпечити компанію необхідною для роботи енергією та одночасно знизити витрати на комунальні послуги і зробити вас незалежними від міської мережі. А особливо від поломок та аварій на них. 

Принцип роботи сонячної електростанції доволі простий: упродовж світлового дня панелі накопичують енергію, яка потім використовується для забезпечення усіх потреб виробництва. Якщо власної енергії недостатньо, різниця береться з централізованої енергомережі. І навпаки: коли енергії забагато, її можна продавати державі за зеленим тарифом. Тому сонячні станції для бізнесу виступають не тільки способом економити, а й навіть підзаробити. 

Не кажучи вже про те, що вкладені інвестиції повертаються за 2,5-3 роки. І не потрібно турбуватися про обслуговування панелей, адже це зобов’язується робити компанія, яка займається їх монтажем. Зазвичай сервісне обслуговування надається терміном на 10 чи 20 років, залежно від системи. Тож, якщо хочете здобути незалежність від перепадів напруги та коливань тарифів, звертайтесь за допомогою компанії Keyvolt. 

Чому вам варто співпрацювати з Keyvolt

Keyvolt – це енергія, яка відкриває бізнесу нові горизонти. Компанія виступає частиною успішного міжнародного холдингу в області альтернативної енергетики, яка займається проектуванням, будівництвом, інженерією та обслуговуванням сонячних станцій в Україні. Обираючи співпрацю з нами, ви можете розраховувати на:

  • Виконання роботи під ключ. На ваш об’єкт приїздить наш спеціаліст, щоб оглянути ділянку та розробити план монтажу. Після цього за роботу беруться інженери, які проектують станцію та підбирають необхідне обладнання. Далі йде закупка обладнання та його подальший монтаж. 
  • Індивідуальний підхід. В кожного клієнта свої потреби, тому ви можете розраховувати, що тип устаткування та план його монтажу буде підібрано, виходячи з поставлених вами задач. Головне, щоб ви детально пояснили нашим фахівцям, який результат прагнете отримати. 
  • Швидке виконання проекту. Наші фахівці проведуть швидкий монтаж електростанції та всі необхідні пусконалагоджувальні роботи. Наступним кроком буде введення станції в експлуатацію та проведення навчання, щоб ваші співробітники розуміли правила експлуатації системи. 
  • Надання гарантії та правової підтримки. В компанії Keyvolt ви можете розраховувати на гарантійне та післягарантійне обслуговування системи і її ремонт. Разом з цим наші спеціалісти оформлять всю документацію, щоб вас підключили до зеленого тарифу. 

На нашому рахунку десятки виконаних проектів різного рівня складності, тому з нами ви точно станете незалежними від держави. Треба лише записатися на консультацію, а далі справою займуться фахівці Keyvolt! 

Перегляди: 5