Головна Техно Мікрокредит в розстрочку — як отримати в МФО Finsfera за 10 хвилин

Мікрокредит в розстрочку — як отримати в МФО Finsfera за 10 хвилин

Мікрокредит в розстрочку — це вид фінансової допомоги, який надають мікрофінансові організації (МФО) або банки. Позичальник отримує невелику суму грошей на короткий термін з можливістю повернення боргу частинами. Їх сплачують рівнями сумами щомісяця, виділяючи кошти з заробітної плати, пенсії або стипендії. Такий різновид виплати кредиту дуже зручний тим, що не вимагає шукати повну суму для закриття кредиту, адже це може бути досить складно. Позику в розстрочку можна виплатити без стресу, фінансового навантаження та майже непомітно для себе.

Переваги користування мікрокредитом в розстрочку

Мікрокредит в розстрочку надає ряд значних переваг, які роблять його привабливим варіантом фінансової допомоги для багатьох позичальників. В МФО Finsfera https://finsfera.ua/ ви можете взяти позику в розстрочку в той день, коли знадобилися кошти. Вся процедура відбувається віддалено без вашої особистої присутності в офісі.

Головні переваги та особливості мікрокредиту у розстрочку

  • Доступний широкому колу людей, включаючи тих, хто не має офіційного працевлаштування або стабільного доходу.
  • Для отримання мікрокредиту в розстрочку в МФО не потрібен поручитель, що робить оформлення швидким та доступним для більшості.
  • Є можливість подати заявку онлайн, що значно економить час і зусилля позичальника.
  • Погашення боргу частинами дозволяє знизити фінансове навантаження на позичальника. Це особливо зручно для тих, хто не може повернути всю суму одразу.
  • Позичальник може вибрати зручний для себе графік платежів — щотижневий, щомісячний або інший.
  • При першому зверненні на сервіс МФО нові клієнти можуть розраховувати на знижку та програму лояльності. Частіше за все компанії надають першу позику з мінімальною відсотковою ставкою 0,01% в день. Це знімає додаткове фінансове навантаження з позичальника й дозволяє швидше повернути позику.

Яку суму кредитних коштів можна отримати в МФО

МФО спеціалізується на видачі порівняно невеликих сум коштів, тому звернутися до них можуть різні категорії позичальників — для покриття звичайних побутових витрат або здійснення великих покупок. Отримати позику можна в розмірі від 500 грн. й в середньому до 8000 грн.

Якщо позичальник своєчасно сплачує позику, він тим самим доводить свою фінансову надійність. Це дозволяє в майбутньому претендувати на позику в більшому розмірі, й МФО видають її без відмови, якщо за клієнтом немає жодних заборгованостей. В такому випадку максимальна сума позикових коштів может становити в середньому до 14000 грн.

Перегляди: 3