Головна Техно Вантажні автомобілі в лізинг — просто та вигідно

Вантажні автомобілі в лізинг — просто та вигідно

Нині лізинг вантажних авто є дуже поширеною послугою на ринку транспортних засобів в Україні. Такі сфери підприємництва, як-от логістика, сільське господарство, будівництво тощо, неможливі без вантажівок. Ціна на даний тип автотранспорту високовартісна, тому підприємці, особливо малого бізнесу, часто не можуть дозволити собі купити бажану техніку та вибирають альтернативні варіанти.

У пошуку вигідних пропозицій щодо придбання нових або вживаних вантажівок більша частина людей звертається до банку чи користується послугами дилерів, такими як оренда комерційного автотранспорту. Але оптимальним варіантом у такій ситуації буде співробітництво з лізинговими компаніями, що пропонують лізинг вантажівок на тривалий термін з подальшим їх викупом.

Обирайте легкість та вигоду лізингу 

OTP Leasing — провідна компанія з лізингу на українському ринку, яка надає послуги з придбання, страхування, супроводу та сервісного обслуговування, а також зберігає ліквідність підприємства для подальшого кредитування. Програми лізингу спеціально розроблені під вашу бізнес-модель, зокрема пропонуються:

  • легковий автотранспорт;
  • вантажівки в лізинг;
  • сільськогосподарська техніка;
  • вагони;
  • програма «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%»;
  • компенсація — 10% від суми фінансування.

Лізинг вантажних авто з OTP Leasing — низькі початкові витрати, тільки перший внесок авансу від 20% і комісія за оформлення та видачу лізингу. Гнучка програма дозволяє адаптувати щомісячні платежі під сезонний графік вашого бізнесу, а вантажне авто в лізинг пропонують строком до пʼяти років.

Також привабливість програми «Вантажівка в лізинг» полягає в тому, що лізингова компанія здійснює платежі за реєстрацію транспорту (в тому числі до пенсійного фонду), бере на себе вартість страхування КАСКО та цивільну відповідальність.

OTP Leasing допоможе вам обрати свій вантажний автомобіль або спецтехніку, узгодити вартість та комплектацію відповідно до вашої підприємницької діяльності.

вантажне авто в лізинг

Різноманіття вибору вантажного авто в лізинг з OTP Leasing

Потреба придбати вантажівки в лізинг виникає в організацій різних масштабів і сфер діяльності, індивідуальних підприємців і приватних фізичних або юридичних осіб. OTP Leasing пропонує великий та різноманітний вибір техніки, як нових вантажних авто, так і авто з пробігом, по всій території України: Київ, Тернопіль, Харків, Одеса, Чернівці та ін.

На сайті компанії можна переглянути та завантажити перелік моделей з їх характеристиками й вартістю, як-от сільськогосподарська, вантажна та спецтехніка. В маркеті вживаної техніки можна ознайомитися з актуальними пропозиціями та відстежувати найгарячіші з них від відомих транспортних компаній, зокрема: Massey Ferguson, MAZ, NEW HOLLAND, MULCHER VENTURA, Dewulf Torro тощо.

Розпочніть власний бізнес або підвищить ефективність підприємства разом з OTP Leasing.

Перегляди: 9