Головна Технології і інновації На Одещині створять індустріальний агротехнопарк

На Одещині створять індустріальний агротехнопарк

Одеська обласна рада в 2024 році має намір реалізувати інвестиційний проєкт створення індустріального агротехнопарку «Буджак» на 17,3 га території Суворовської громади Ізмаїльського району.

Загальний розмір капіталовкладень складає орієнтовно 0,5 млрд грн, пише «Юг.Today».

Згідно даних, що містить «Програма соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2023 рік та основні напрями розвитку на 2024-2025 роки», основними видами діяльності агротехнопарку будуть переробка та консервування фруктів і овочів, виробництво олії з нішевих культур, майонезу, крафтових сирів та бринзи, консервів з гусячого м’яса та паштетів, виготовлення виробів з рослинних матеріалів (очерет, виноградна лоза), виробництво шкіри, виробів із овечої шкіри та шерсті, пухових ковдр, подушок та теплого одягу з наповнювачем із гусячого пуху, пелетів із відходів лісового і сільського господарства та біокормів для тварин.

«Війна і ті виклики, з якими стикнулися сьогодні громади України, переконують у необхідності розвивати виробничу і переробну сферу, створювати сприятливі умови для становлення малого та середнього бізнесу… Ми пропонуємо створити агротехнопарк, на території якого можна налагодити зберігання, переробку та оптові продажі. Основна мета даної ідеї — розбудова ланцюга доданої вартості з фокусом на більш глибоку переробку продукції для національного та закордонного ринку», — розповіла під час презентації депутат Суворовської селищної ради Ірина Пукалова.

Зазначається, що Суворовська селищна рада ще у березні поточного року затвердила відповідну програму «Розробка концепції індустріального парку», на яку з місцевого бюджету передбачено 120 тис. грн.

Перегляди: 3