Головна Без категорії Проти дводольних бур’янів і падалиці соняшнику та ріпаку

  Проти дводольних бур’янів і падалиці соняшнику та ріпаку

  Забур’яненість дводольними видами бур’янів восени – велика проблема в посівах озимих зернових: адже щоб закласти гарну врожайність, рослини повинні мати безконкурентне середовище в боротьбі за простір, вологу, світло та елементи живлення. Ситуацію може погіршувати також засмічення посівів падалицею соняшника та ріпака – вони також споживають ресурси, призначені для культури, і заважають їй розвиватися.

  Засміченість посівів озимих зернових дводольними бур’янами та падалицею соняшника і ріпака – важлива проблема, на яку аграрію варто звернути увагу, – підтверджує керівник агрономічного департаменту компанії “UKRAVIT” Олександр Мигловець. – Адже досвід показує, що за недостатнього чи несвоєчасного їх контролю втрати врожаю можуть сягати від 25 % і навіть більше. Причому страждають не лише кількісні показники, а й якість зерна і, відповідно, на очікуваний прибуток можна не сподіватися“.

  Для ефективного контролю він рекомендує застосовувати з осені післясходові гербіциди. Адже бур’яни, як і падалиця ріпака та соняшника, розвиваються значно швидше за зернові, і якщо відкласти обробку на весну, культурні рослини недоотримають необхідні їм ресурси і не сформують запланованої врожайності.

  Ефективним засобом проти дводольних бур’янів і падалиці соняшника та ріпака він вважає післясходовий гербіцид Голд Стар Екстра (трибенурон-метил, 563 г/кг + тифенсульфурон-метил, 187 г/кг). За рахунок поєднання двох діючих речовин препарат контролює широкий спектр бур’янів, у тому числі й найпроблемніші – гірчаки, осоти, падалицю ріпака та соняшника, кучерявець Софії, лободу білу, амброзію, щирицю і багато інших. При цьому він високотолерантний до зернових культур і повністю розкладається на момент збирання врожаю.

  Гербіцид сумісний із більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних, що дозволяє застосовувати його в бакових сумішах. Для максимальної ж ефективності дії виробники рекомендують використовувати препарат із додаванням ПАР Тандем.

  Перегляди: 1