![партнер-9--с](https://proagro.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/partner-9-s.jpg)
Дійшов до свого завершення II етап – онлайн голосування конкурсу «Елеватор року-2020».
Дякуємо всім, хто віддав голос та підтримав свого фаворита в кожній з представлених номінацій та переходимо до наступного, III етапу – зведення балів, визначення переможців!
Висловлюємо вдячніть за співпрацю та підтримку Офіційному партнеру конкурсу – мережі брендового одягу та взуття SYMBOL.
З нетерпінням чекаємо на результати конкурсу, переможців якого вже традиційно буде нагороджено на найбільшому в Україні форумі галузей зберігання, переробки, кормовиробництва, логістики та трейдингу Grain Storage Forum Elevator, 26 березня 2021 року в Києві!
Перегляди: 1