Головна Економіка і аграрна політика США та ЄС створять нову платформу зі сталого розвитку в агросекторі

США та ЄС створять нову платформу зі сталого розвитку в агросекторі

Європейська комісія та уряд США оголосили про створення нової трансатлантичної платформи співробітництва в галузі сільського господарства з метою активізації обміну знаннями та співробітництва.

Про це повідомляє ProAgro Group з посиланням на Euroactiv.

“Відверто кажучи, прийшов час засукати рукави і знову зайнятися вирішенням найбільш нагальних проблем сільського господарства і наших сільських громад”, – заявив міністр сільського господарства США Том Вілсак на заході, присвяченому запуску платформи, зазначивши, що це “перша реальна можливість за майже десятиліття” для відповідних міністерств працювати разом в рамках такого партнерства.

Платформа спрямована на обмін знаннями та інформацією, а також на сприяння взаєморозумінню і довірі в зусиллях по спільній роботі двох сільськогосподарських центрів для вирішення глобальних проблем в галузі сталого розвитку.

Комісар ЄС з сільського господарства Януш Войцеховський привітав цей крок, підкресливши, що співпраця між двома сторонами необхідна “зараз як ніколи” і що вони знаходяться в “сильній позиції”, щоб очолити зміни в галузі сталого сільського господарства.

Перегляди: 2