Головна Економіка і аграрна політика Україна і Вірменія домовилися поглиблювати співпрацю в аграрній сфері

Україна і Вірменія домовилися поглиблювати співпрацю в аграрній сфері

2 листопада Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко провів зустріч з заступником Міністра економіки Республіки Вірменія Арманом Ходжояном, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на пресслужбу міністерства.

Сторони обговорили широке коло питань, зокрема питання реформування ринку землі, проблемні питання в галузі тваринництва та процеси ідентифікації великої рогатої худоби, а також перспектив двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

Окрім того, під час зустрічі вірменська сторона виявила зацікавленість у налагодженні співпраці з науковими установами щодо залучення досвіду організації системи селекційної справи. Особливу увагу було приділено виробництву кормів.

Також в рамках робочого візиту вірменська делегація відвідала одне з провідних підприємств України ТОВ «Кищенці» (с. Добра, Уманський район, Черкаська область),  яке займається тваринництвом, рослинництвом, вирощуванням зернових та технічних культур, та зустрілась з представниками  Асоціації виробників молока.

Зокрема, під час зустрічі представників Республіки Вірменія було ознайомлено з промисловими потужностями молочного напряму та головними технологічними процесами підприємства.

Окрім того, в ході візиту заступник Міністра економіки Республіки Вірменія Арман Ходжоян планує відвідати виставку World Food Ukraine 2021 –  найбільшу в Україні виставку продуктів харчування та напоїв.

Перегляди: 3