Головна Новини Події та анонси GRAIN UKRAINE 2018: про ризики зернового сезону, Китай і торговельну політику Трампа

GRAIN UKRAINE 2018: про ризики зернового сезону, Китай і торговельну політику Трампа

Визначені перші ключові теми виступів іноземних спікерів на ІІІ Міжнародній зерновій конференції GRAIN UKRAINE 2018, яка відбудеться 7-8 вересня в Одесі. Цього року конференція присвячена викликам та ризикам аграрного сезону в контексті експорту зернових.

На одній із сесій обговорять вплив на збут чорноморського зерна нової торговельної політики Трампа по відношенню до Китаю. Наслідкам торговельної війни буде присвячено, зокрема, виступ старшого економічного аналітика міждержавної організації International Grains Council Міріам Морат (Великобританія).

У дискусії, присвяченій новим тенденціям у ціноутворенні та хеджуванні ризиків, мова піде про майбутнє ф”ючерсів на причорноморське зерно. У ній візьмуть участь виконавчий директор з сільськогосподарських товарів і альтернативних інвестицій в регіоні EMEA CME Group Джеффрі Куіжперс (Великобританія), віце-президент у Східній Європі та Чорноморському регіоні компанії з оцінки ризиків на ринках коммодіті INTL FCStone Financial Метт Аммерманн (Великобританія), а також Олександр Бобилєв, старший фахівець із ціноутворення департаменту сільського господарства ЕМЕА S&P Global Platts (Великобританія) і Олександр Соловей, генеральний директор “Spike Trade Group Україна”.

Пул спікерів на GRAIN UKRAINE 2018 включає також керівника проекту Групи Світового банку IFC Хелен Феірлемб, яка розповість про ще один інструмент хеджування ризиків – проект “Аграрні розписки в Україні”.

Також на GRAIN UKRAINE 2018 відбудуться дискусії про операційну ефективність, еволюцію управлінських рішень та інновації в аграрному бізнесі. Заключна сесія першого дня конференції буде присвячена роботі в умовах інфраструктурних обмежень.

“У програмі цього року ми робимо акцент на спікерів з тих країн, які економічно цікаві українським виробникам і зернотрейдерам. Учасники отримають уявлення про нові ринки збуту і торгові стратегії для них “, – зазначила голова оргкомітету міжнародної конференції GRAIN UKRAINE 2018 Ірина Бондаренко.

Детальна програма III Міжнародної конференції GRAIN UKRAINE та реєстрація доступні на сайті www.grain-ukraine.com.

Унікальність конференції GRAIN UKRAINE 2018 – особливі умови для нетворкінгу: обидва дні передбачають зустрічі один-на-один для переговорів і підписання ділових контрактів. У перший день на учасників чекає велика кубинська вечірка на “Міському ринку їжі”, а в другий день – налагодження ділових і дружніх зв”язків у клубі PlyazNik.

GRAIN UKRAINE – ключова міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттерів в агросфері. Слоган конференції у 2018 році – “Титани аграрного ринку зустрічаються тут”. Організатор події – група терміналів “ТІС”, співорганізатор – компанія IdeasFirst