Головна Новини Події та анонси Міжнародний екологічний форум “Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей...

Міжнародний екологічний форум “Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей збереження навколишнього середовища”

71

11 вересня 2018 року засновник НДІ “Інститут здоров’я рослин” Віталій Ільченко взяв участь у прес-конференції в УНІАН, під час якої було анонсоване проведення Міжнародного екологічного форуму “Екологія: сучасний стан, завдання, виклики та пошук нових можливостей збереження навколишнього середовища”.

На прес-конференції також виступили інші учасники майбутнього Форуму – президент Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Володимир Щелкунов, радник голови Держенергоефективності Костянтин Гура, голова ГО “Живу в гармонії” Лілія Олійник, керівник проекту МЕФ Таїсія Кривенко, головний науковий співробітник лабораторії економіки Інституту зрошуваного землеробства НААН України Людмила Грановська та голова Благодійного фонду “Місія” SOS Наталія Ткаченко-Ритвіна.

“Досягнення технологічного процвітання без шкоди для навколишнього середовища – ціль, яка у 21 столітті є для людства першочерговою. Її реалізація вимагає застосування наукового підходу та інноваційних технологій, – відзначив Віталій Ільченко. – Саме тому Група компаній “UKRAVIT” представить на Форумі можливості “Інституту здоров’я рослин”. У створенні Інституту ми використали досвід кращих українських і світових вчених, тож він працює за зразком передових НДІ і вже сьогодні розробляє інноваційні рішення, здатні забезпечити нашій країні сталий розвиток”.

Міжнародний екологічний форум відбудеться 14 вересня 2018 року в Колонній залі КМДА (м. Київ, вул. Хрещатик, 36). Він збере представників провідних українських та міжнародних фінансових установ, державної влади, міжнародних інвесторів, компаній-лідерів енергетичного, будівничого та аграрного секторів і громадських організацій задля визначення орієнтирів розвитку на найближчі роки.

Акредитація ЗМІ – обов’язкова

Контактні дані: +38 067 375 95 57

Участь в якості слухача безкоштовна за попередньої реєстрації на сайті www.eco.org.ua та за посиланням на сторінці Facebook @Eco.org.ua