Головна Новини Новини компаній ДПЗКУ та ССЕС підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

ДПЗКУ та ССЕС підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю

Державна продовольчо-зернова корпорація України та Китайська національна корпорація машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС) підписали меморандум щодо подальшого співробітництва у галузі сільського господарства.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу корпорації, церемонія підписання відбулася під час офіційного відкриття China International Import Expo 2018 у Шанхаї.

Меморандум передбачає закладення підґрунтя для реалізації пріоритетних проектів у галузі сільського господарства України та демонстрації порозуміння усіх сторін щодо подальшого співробітництва відповідно до генерального договору між ДПЗКУ та ССЕС.

“Ми впевнені, що у перспективі реалізація меморандуму дозволить ДПЗКУ збільшити обсяги торгівлі зерновими, розширити номенклатуру торгівлі зерновими та продукцією переробки на території КНР, включаючи борошно, пластівці, мюслі, крупи та комбікорми до КНР та третіх країн”, – зазначила в.о. голови правління ПАТ “ДПЗКУ” Ірина Марченко.

Також умовами меморандуму передбачена співпраця у сфері торгівлі продукцією переробки олійних на території КНР (соняшникова олія, соняшниковий шрот) та подальша робота над спільними проектами.

Зазначається, що меморандум стане ключовим орієнтиром у співробітництві з головним стратегічним партнером ДПЗКУ на довготривалий період.