Головна Новини Новини компаній У Київській області відкрили завод з виробництва замороженого хліба

У Київській області відкрили завод з виробництва замороженого хліба

13

У селі Нові Петрівці Київської області відбулося відкриття заводу з виробництва заморожених хлібобулочних виробів – Chanta Mount.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на ЛІГАБізнесІнформ, завод був побудований з нуля менше ніж за 1,5 року і став шостим підприємством в холдингової компанії Юрія Триндюка “Хлібні інвестиції” .

На початковому етапі сума інвестицій в проект склала €15 млн, а після введення в експлуатацію всіх необхідних потужностей складе більше €25 млн.

Уже сьогодні Chanta може виробляти майже 30 тонн чіабатти, французьких багетів і інших артізанскіх хлібів на добу. А після установки додаткових ліній, потужність зросте до 90 тонн на добу. Таким чином Chanta Mount стала однією з найбільших компаній такої спеціалізації в Європі.

Головними покупцями цього виду напівфабрикатів є пекарні при супермаркетах і в торгових центрах, міні-пекарні, автозаправки, сектор HoReCa, сервіси доставки їжі в офіси.

“Chanta Mount – це перша і одна з кращих індустріальних виробництв з таким рівнем автоматизації і мінімальною участю людини в процесі. Нашою гордістю стало заквасок відділення і відділення холодної ферментації тіста. 50% продукції ми плануємо реалізовувати в Україні, а решта продавати на експорт. У нас створено дуже потужний департамент R&D, який покликаний розробляти для клієнтів найцікавіші рецептури”, – зауважив засновник компанії Юрій Триндюк.