Головна Новини Новини компаній KSG Agro збудує новий корпус-маточник вартістю 11 млн грн

KSG Agro збудує новий корпус-маточник вартістю 11 млн грн

18

Агрохолдинг KSG Agro планує в 2019 році завершити будівництво та ввести в експлуатацію на свинокомплексі в селі Нива Трудова Дніпропетровської області новий корпус-маточник на 714 голів.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, прогнозний обсяг інвестицій в об’єкт складе 11 млн грн. Планується оснащення репродуктора обладнанням виробництва німецької компанії Big Dutchman.

Введення в експлуатацію нового корпусу-маточника, яке заплановане на вересень-жовтень 2019 року дозволить збільшити кількість вироблених поросят на 20%, тобто на 1,5-2 тис. щомісяця. На даний час на свинокомплексі щомісяця виробляється від 9 до 10 тис. поросят.

Нагадаємо, що в 2018 році KSG Agro почав реконструкцію прилеглих до свинокомплексу інфраструктурних об’єктів. Зокрема, стартувало будівництво каналізаційно-насосної станції, обсяг інвестицій в її обладнання склав 2,5 млн грн. Крім того, агрохолдинг в 2018 році інвестував 1 млн. грн. в обладнання для крематорію з утилізації відходів свинарства.