Головна Новини Новини компаній “Хлібну базу № 78” повернено в державну власність

“Хлібну базу № 78” повернено в державну власність

Апеляційний суд залишив без змін рішення про повернення у державну власність незаконно відчуженого цілісного майнового комплексу “Хлібна база № 78” вартістю понад 60 млн гривень.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу прокуратури міста Київа, елеватор, розташований у с. Злинка Маловисківського району Кропивницької області, є об’єктом державної власності, що не підлягає приватизації та корпоратизації.

Однак виконавчий комітет Злинської сільської ради порушив норми закону і змінив його форму власності з державної у приватну та оформив право власності на комплекс будівель Хлібної бази на ПАТ. Надалі на підставі недостовірного документу вказане майно перейшло у власність іншого товариства.

Нагадаємо, прокуратура Києва у суді першої інстанції домоглась повернення комплексу у державну власність. Надалі судове рішення було оскаржено ПАТ до Центрального апеляційного господарського суду. Проте апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, відхилив апеляційну скаргу та залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Перегляди: 0