Головна Новини Новини компаній “Епіцентр К” інвестував у аграрний бізнес 6 млрд грн

“Епіцентр К” інвестував у аграрний бізнес 6 млрд грн

12

Група компаній “Епіцентр К” інвестувала в аграрний напрямок 6 млрд грн і планує інвестувати ще 2,5 млрд грн в елеваторне господарство.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на “Європейську правду”, про це повідомила співвласниця компанії Галина Герега.

“Ми інвестували в аграрний напрямок 6 млрд грн, ще 2,5 млрд грн нам потрібно для завершення елеваторного проекту – там не тільки наші кошти, але і кредитні. В минулому році почали будівництво трьох елеваторів і реконструкцію шести. Тому зараз розраховувати ще на які-небудь великі інвестиції нереально”, – сказала вона.

За словами Гереги, компанія також має намір розвивати молочний напрям.

“Тваринництво у нас є – 20 молочних ферм, але обсяги невеликі. В майбутньому плануємо розвивати галузь. Є питання переробки молока. Поки ми не інвестували в тваринництво, але обговорюємо це”, – сказала вона.

Герега розповіла, що “Епіцентр” також відклав проект з переробки олійних в зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку олійних.

“На сьогодні олійна галузь падає, оскільки виробники не можуть домовитися між собою і просто валять ринок. Тому ми призупинили хід в переробку в олійної галузі, але в майбутньому будемо робити щось цікаве”, – пояснила вона.