Головна Новини Новини компаній Суд зобов’язав стягнути 13,2 млн грн з елеватора “Агроінвестгруп” на користь “Кернела”

Суд зобов’язав стягнути 13,2 млн грн з елеватора “Агроінвестгруп” на користь “Кернела”

9

Східний апеляційний господарський суд задовольнив позов компанії “Кернел-Трейд” до агрохолдингу “Агроінвестгруп” про примусову виплату 13,25 млн грн ($0,5 млн).

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Реєстр судових рішень, це рішення підлягає негайному виконанню, є остаточним і оскарженню не підлягає, крім випадків, передбачених Законом України “Про третейські суди”.

Як відомо, у квітні “Кернел-Трейд” звертався в Східний апеляційний господарський суд із заявою про примусове виконання зазначеного рішення. Однак суд постановив залишити без руху заяву компанії для усунення недоліків апеляційної скарги.

Нагадаємо, що Національна поліція України почала розслідування за фактом розкрадання майна посадовими особами “Агроінвестгруп” і подала в розшук власника “Агроінвестгруп” Миколу Кучеренка і його сина Віталія Кучеренка за підозрою в шахрайстві.

За даними Реєстру судових рішень, позови проти компанії “Агроінвестгруп” вже подали Quadra Commodities SA, дочірня компанія “Сантрейд”, яка входить в структуру “Бунге Україна”, “Дельта Вілмар СНД”, група компаній “Ерідон”, “Райффайзен Банк Аваль” , “ТАСкомбанку”, “Кернел”, “Державна продовольчо-зернова корпорація України” (ДПЗКУ).