Головна Новини Новини компаній “Прометей” заявляє про можливе шахрайство з банківськими рахунками компанії

“Прометей” заявляє про можливе шахрайство з банківськими рахунками компанії

Група компаній “Прометей” попереджає своїх контрагентів, клієнтів і партнерів про можливі шахрайські дії з банківськими рахунками компаній, що входять в групу.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, стало відомо, що в банки, в яких відкриті розрахункові рахунки підприємств, що входять до складу групи компаній “Прометей”, поштою надходять листи з печатками Печерського районного суду м. Києва з постановами про арешт банківських рахунків компаній.

При перевірці даних постанов на запит компанії в Печерський районний суд м. Києва, отримана відповідь, що зазначені документи не зареєстровані в базі даних і зазначені відомості є помилковими.

“Просимо не піддаватися на сумнівні дії і звертаємо увагу, що такі дії можуть бути шахрайськими. Про подібні випадки просимо негайно повідомляти за телефоном “Гарячої лінії безпеки” +38 (0512) 50-10-82. Отримана інформація буде використовуватися при проведенні розслідування і організації відповідних профілактичних заходів”, – зауважили в компанії.

Перегляди: 1