Головна Новини Новини компаній Allseeds розширює потужності з перероблення і перевалювання олійних культур

Allseeds розширює потужності з перероблення і перевалювання олійних культур

Група Allseeds планує збільшувати потужності з переробки олійних культур, а також нарощувати перевалку.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на Investory News, про це розповів керуючий партнер і співзасновник інвестфонду Diligent Capital Partners, голова наглядової ради Allseeds, Даниїл Пасько.

“Ми активно розширюємо потужності з перевалки. Частина наших інвестицій вже використана для збільшення ємності для зберігання та перевалки олії і шроту, а також у проектах є поглиблення переробки шляхом рафінації, дезодорації та бутилювання”, – розказав він.

Також, за словами Пасько, компанія розглядає проекти з будівництва внутрішніх елеваторів, які допоможуть покращити доступ заводу до сировинної бази, а також надаватимуть послуги зацікавления стороннім особам.

“Ми поки поставили на паузу проект з лецитином. Інші проекти – в активній стадії. Наступний етап – це розширення потужностей з переробки сої, ріпаку та соняшнику. Гадаю, за два з половиною роки завершимо цей проект. Хоча будемо й далі нарощувати потужності з перевалки.Взагалі, хочеться з порту “Південний” зробити олійний хаб”, – додав він.

Даниїл Пасько підкреслив, що в Allseeds є надлишкова інфраструктура, яка може використовуватись для наступних проектів. Це земля в порту, залізнична колія за станцією, газ, вода, підключення до причалів, система безпеки.

“Вже існуюча інфраструктура лише частково використовується для переробки олійних і для перевалки на глибоководні судна продуктів переробки олій і шроту як для наших, так і для інших операторів”, – пояснив він.

Довідка. Allseeds – один з найбільших виробників і експортерів рослинних олій і шротів в Україні. Компанія надає послуги з перевалки рослинних олій та шротів олійних культур на своїх терміналах в порту “Південний”, де можуть обслуговуватися танкери з дедвейтом понад 100 тис. тонн з осадкою до 14,6 м, що є унікальним місцем для перевалки у віддалені місця, такі як Китай, Індія, Близький Схід.

Перегляди: 1