Головна Новини Новини компаній ІМК досягла рекордного врожаю озимої пшениці

ІМК досягла рекордного врожаю озимої пшениці

16

Агрохолдинг ІМК завершив обмолот озимої пшениці з рекордними показниками.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, пшеницю зібрано з площі 13,1 тис. га. Урожай культури склав понад 82,3 тис. тонн, що дало змогу зафіксувати рекордну за всі 12 років господарювання компанії врожайність у 6,3 тонн/га.

Такий показник урожайності на 11% вище попереднього найкращого показника компанії і на 55% вище середнього показника в Україні (за даними Міністерства аграрної політики і продовольства України станом на 31 липня 2019 середня врожайність озимої пшениці в Україні склала 4,04 тонн/га).

Зазначається, що досягти таких результатів ІМК вдалось завдяки комплексу позитивних чинників. Зокрема, за словами операційного директора ІМК Олександра Вержиховського, сівбу озимої пшениці восени 2018 року компанія здійснила в оптимальні агротехнологічні терміни та на оптимальну глибину, що разом зі сприятливими погодними умовами дало змогу отримати гарні дружні сходи і “запустити” культуру в зиму розкущеною фактично на 100% площ в доброму стані.

“Також гарному розвитку пшениці сприяла помірно тепла волога весна, а своєчасно проведені виробничою командою ІМК захисти, підживлення та всі інші, передбачені технологічною картою операції, дали змогу мінімізувати негативний вплив червневої спеки”, – зазначив він.