Головна Новини Новини компаній “Укрлендфармінг” почав реорганізацію напрямку тваринництва

“Укрлендфармінг” почав реорганізацію напрямку тваринництва

Група компаній “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка почала масштабну реорганізацію напрямку тваринництва.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agronews.ua, про це повідомив керівник департаменту тваринництва Групи компаній “Укрлендфармінг” Володимир Педан.

На думку фахівців компанії, тваринництво в Україні має серйозні перспективи розвитку з огляду на дефіцит молока і м’яса на нашому ринку, але потребує підтримки держави.

“Сьогодні ринок цільного молока і молокопродуктів в Україні виглядає цікавим і перспективним, так як за останні роки спостерігається тенденція до зниження поголів’я великої рогатої худоби. – вважає Володимир Педан. – Але така ситуація, на мою думку, є критичною в цілому, так як це безпосередньо впливає на продовольчу безпеку держави”.

Згідно статистики, на підприємствах і в фермерських господарствах України утримується близько 400 тис. молочних і 34 тис. м’ясних корів. За перше півріччя поголів’я молочних корів вже скоротилося на 20 тис. голів, що призвело до зростання ціни на незбиране молоко і дефіциту сировини для переробників.

Також керівник департаменту тваринництва “Укрлендфармінг” назвав законодавчі пріоритети, які могли б посприяти розвитку тваринництва. У їх числі: прив’язка кількості орної землі, яку утримують орендарі або власники землі, до утримання ВРХ з розрахунку на 1 га, пряма дотація на площі землі, які використовуються під кормові культури, доведення держстандартів вмісту пальмової олії в молочних продуктах до міжнародних норм.

“На мій погляд, одна з причин, що призводять до скорочення поголів’я корів в Україні – це непродумана і неправильна система дотацій для товаровиробників, низький експортний потенціал підприємств по переробці молока, а також низька купівельна спроможність населення”, – говорить Володимир Педан.

Довідка. “Укрлендфармінг” – один з найбільших українських агропромислових холдингів, який належить українському бізнесменові Олегу Бахматюку. Агрохолдинг управляє одним з найбільших в Україні земельних банків загальною площею близько 500 тис. га. Група компаній окрім тваринництва займається також вирощуванням зернових і олійних культур, насіння, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL).

Перегляди: 1