Головна Новини Новини компаній “Укрзалізниця” хоче закрити три вантажні станції на Одещині

“Укрзалізниця” хоче закрити три вантажні станції на Одещині

“Укрзалізниця має намір закрити вантажні станції “Березівка”, “Раухівка” та “Дзинілор”, що в Одеській області, через їхню збитковість.

Як повідомляє “ПроАгро Груп”, відповідна інформація з’явилася на сайтах Кілійської та Березівської райдержадміністрацій.

Керівники залізничних станцій проінформували, що з липня поточного року було введено додатковий збір у розмірі 7 тис. грн за кожен вагон, що значно скоротило вантажопотік на цих станціях.

Як зазначається, через введення додаткового збору багато аграріїв почали перевозити міндобрива та зерно автомобільним транспортом, тому залізничні станції стали збитковими. Крім того, це істотно погіршило стан місцевих доріг. Тому місцева громада та аграрії виступають проти закриття вантажних станцій.

“За результатами розгляду прийняте рішення зробити відповідний запит до ВП “Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень” АТ “Укрзалізниця” щодо обґрунтування суми збитковості. Керівникам підприємств запропоновано надати письмові економічні розрахунки необхідності функціонування залізничних колій для їх господарської діяльності”, – йдеться в повідомленні Кілійської райдержадміністрації.

Перегляди: 0