Головна Новини Новини компаній Контролюємо гризунів у осінній період

Контролюємо гризунів у осінній період

Осінь – період зникнення харчів для гризунів. А отже, мишоподібні, особливо полівки, намагаються поживитися плодами праці аграрія – неважливо, де, на полях, присадибних ділянках чи у місцях зберігання. Вже сьогодні в багатьох областях України відзначають чисельність мишоподібних гризунів від 1 до 10 колоній на одному гектарі. Тож щоб вберегти врожай, експерти “UKRAVIT” радять неодмінно застосовувати родентициди.

При виборі родентициду необхідно звернути увагу на декілька важливих факторів, – зазначає керівник агрономічного департаменту компанії Олександр Мигловець. – По-перше, він має бути безпечним для самої продукції та навколишнього природного середовища, по-друге – мати ефективну формуляцію, оскільки саме від неї буде залежати якісне та рівномірне покриття поверхні принади; ну й, звісно, препарат має бути дієвим проти широкого спектра гризунів, що можуть пошкодити рослини зернових і ріпака або знищити зерно, що зберігається. Лише поєднання цих трьох факторів дозволить отримати максимальну ефективність дії і захистить і майбутній, і вже зібраний врожай”.

Цим характеристикам, з його досвіду, цілком відповідає Бродівіт (бродіфакум, 0,25 %) – антикоагулянт другого покоління для приготування отруйних принад, що знищує шкідливих мишоподібних гризунів у закритих приміщеннях та на сільськогосподарських угіддях.

Діюча речовина родентициду порушує механізм згортання крові у гризунів та викликає підвищену схильність до кровотеч, що призводить до загибелі мишоподібних. А за рахунок новітніх допоміжних речовин і сучасної препаративної форми препарат надійно утримується на зерні і має високу ефективність дії. При цьому при приготуванні отруйної принади не утворюється пил, що гарантує безпечні умови праці для людини. Крім того, засіб не є токсичним для корисної мікрофлори й не накопичується в об’єктах навколишнього природного середовища.

Суттєвою перевагою є й те, наголошує Олександр, що застосування Бродівіту дозволяє не лише зберегти врожай, а й заощадити кошти: одна упаковка препарату розрахована на захист посівів площею понад 30 га, що разом із безпечністю для довкілля й надзвичайно високою ефективністю дії робить його економічно вигідним рішенням для аграріїв.

Перегляди: 1