Головна Новини Новини компаній KSG Agro нарощує обсяги експорту зернових та борошна до країн Близького Сходу...

KSG Agro нарощує обсяги експорту зернових та борошна до країн Близького Сходу й Африки

10

Агрохолдинг KSG Agro цього року в 2,4 рази збільшив обсяги експорту зернових та пшеничного борошна в країни Близького Сходу – Оман та Катар, а також африканські держави -Лівію та Анголу.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, якщо в 2018 р агрохолдинг поставив в Оман та Катар жовту кукурудзу обсягом 5 тис. тонн, то в 2019 р експортні поставки цієї сільгоспкультури в дві країни Близького Сходу вже склали 5,3 тис. тонн, а до них додався експорт кормового ячменю – 4 тис. тонн.

Крім того, в 2019 році KSG Agro експортував 2,5 тис. тонн пшеничного борошна в африканські Лівію та Анголу. Таким чином, загальний обсяг експорту сільгосппродукції агрохолдингу в 2019 р виріс в 2,4 рази в порівнянні з 2018.

“Для нас дуже цікавий експорт на ринки Близького Сходу та Африки, де існує серйозний платоспроможний попит на нашу продукцію. Розширення експорту сільгосппродукції дозволяє нам диверсифікувати канали збуту та отримання валютної виручки, а також підвищити маржинальність”, – наголосив голова Ради Директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

В цілому за підсумками 2019 року агрохолдинг планує експортувати в зазначені країни Близького Сходу і Африки загальну кількість продукції (зернові та пшеничне борошно) в обсязі 16-18 тис. тонн. Поставки здійснюються на умовах C & F або CIF.

За словами Сергія Касьянова, в 2020 році агрохолдинг планує довести обсяг експорту продукції в країни Близького Сходу і Африки до 50 тис. тонн.