Головна Новини Новини компаній МХП з початку року збільшив продажі соняшникової олії на 13%

МХП з початку року збільшив продажі соняшникової олії на 13%

Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) протягом дев’яти місяців 2019 року реалізував 271,5 тис. тонн, що на 13% вище, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, у IІI кварталі поточного року продажі соняшникової олії МХП зменшилися на 8% – до 84,97 тис. тонн.

Зазначається, що збільшення обсягів за дев’ять місяців 2019 року зумовлене зростанням виробництва і зміною умов поставки з DAP на FOB.

Експорт соєвої олії у ІІІ кварталі 2019 року склав 15,76 тис. тонн, що на 156% вище, порівняно з аналогічним періодом минулого року, і сукупно за дев’ять місяців 2019 року – 40 тис. тонн, що на 6% вище, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, за рахунок збільшення виробництва і продажів деяких складських залишків.

Також МХП продає соєвий шрот третім особам. Компанія розглядає експорт рослинних олій як один з “природних методів хеджування” для накопичення додаткових валютних надходжень і захисту від нестабільності національної валюти.

Довідка. МХП – вертикально інтегрована компанія. Серед напрямків діяльності – рослинництво, птахівництво і м’ясопереробка. Земельний банк МХП становить близько 370 тис. га. З 2008 року акції компанії котируються на Лондонській фондовій біржі під тікером MHPC.

Перегляди: 0