Головна Новини Новини компаній “Укрпромінвест-Агро” розпочав експорт нетелів до Узбекистану

“Укрпромінвест-Агро” розпочав експорт нетелів до Узбекистану

Компанія “Укрпромінвест-Агро” розпочала експорт нетелів голштино-фризької породи американської селекції.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії, першу партію у кількості 97 голів відправлено у вересні 2019 року до Узбекистану.

Крім цього, кілька партій нетелів продано компанією на внутрішньому ринку – підприємствам у Донецькій та Полтавській областях.

За словами директора із тваринництва “Укрпромінвест-Агро” Максима Армашова, компанія має змогу запропонувати закордонним та вітчизняним покупцям до 600 нетелів на рік.

“Голштино-фризька порода американської селекції нині є найбільш продуктивною молочною породою корів у світі. Для розведення корів ми співпрацюємо із світовими лідерами у виробництві генетичного матеріалу – World Wide Series та Alta Genetics і використовуємо сучасний генетичний матеріал биків, які входять до ТОП-100 найкращих у світі згідно рейтингу Interbull. Ми активно реалізуємо нетелі в Україні, а також розширюємо напрямки експорту. Наразі тривають перемовини щодо експорту нетелів в Узбекистан на постійній основі. Уже наступного року плануємо продати до 600 голів ВРХ, в тому числі й за кордон”, – відзначив Максим Армашов.

Довідка. Тваринницький напрямок “Укрпромінвест-Агро” налічує 6 600 голів, з них 3 000 голів – дійне стадо. Середній надій на фуражну корову по підприємству за результатами 2018 року склав 8 891 кг; плановий надій на 2019 рік – 9000 кг

Перегляди: 0