Головна Новини Новини компаній У Маріупольському порту збудують зерновий термінал з річною потужністю 2,3 млн тонн

У Маріупольському порту збудують зерновий термінал з річною потужністю 2,3 млн тонн

У Маріупольському порту реалізують масштабний інвестиційний проект, який дозволить збільшити перевалку агарних вантажів у 3,5 раза.

Як повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу Адміністрації морських портів України, відповідний меморандум АМПУ підписала з Маріупольським морським торговельним портом і компаніями “Кофко Агрі Ресорсіз Україна” та СТТ.

Меморандум передбачає розвиток причальної інфраструктури порту, будівництво зернового терміналу в тилу причалу № 3 та створення єдиного перевантажувального комплексу харчових та наливних продовольчих вантажів в тилу другого та третього причалів морського порту Маріуполь. Потужність терміналу складе 2,3 млн тонн на рік.

Відповідно до тексту меморандуму, АМПУ зобов’язується забезпечити вчасне проектування та реконструкцію гідротехнічної частини другого та третього причалів.

Маріупольський морський торговельний порт, зі свого боку, бере на себе зобов’язання забезпечити будівництво зернового терміналу в тилу причалу № 3 та забезпечити обсяги вантажопереробки (через причали №№ 2 – 4 морського порту Маріуполь) не менше, ніж 2,3 млн тонн на рік. Реалізація проекту будівництва сучасного зернового терміналу дозволить створити в регіоніблизько 90 нових робочих місць.

У свою чергу, “Кофко Агрі Ресорсіз Україна” та СТТ зобов’язуються забезпечити перевалку через новий термінал Маріупольського порту соняшникової олії обсягом не менше ніж 400 тис. тонн на рік, шроту соняшника гранульованого – не менше ніж 400 тис. тонн на рік, зернових вантажів – не менше ніж 400 тис. тонн на рік.

Перегляди: 1