Головна Новини Новини компаній На Львівщині розпочато будівництво заводу високопротеїнових кормових добавок

На Львівщині розпочато будівництво заводу високопротеїнових кормових добавок

24

Українська компанія Feednova (“Фіднова”) та голландські партнери розпочинають будівництво заводу із виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на прес-службу компанії.

Розробкою проєкту займалася група компаній „Ефективні інвестиції“ та голландська компанія Mada Participations B. V. Загалом інвестиції у завод складають $20 млн. Запуск виробництва планується у дві пускові черги.

Новий комплекс включає 4 виробничі лінії, які перероблятимуть понад 220 тонн сировини на добу. Загальні потужності заводу дозволяють виготовляти на добу близько 90 тонн готової продукції.

“Завод вироблятиме високопротеїнові кормові добавки та тваринні жири. Підприємство буде повного циклу переробки та володітиме сертифікатом якості ISO 22 000 та HACCP, завдяки чому компанія зможе експортувати сертифіковану продукцію по всьому світу”, -кажуть розробники проєкту.

“На заводі використовуватимуться побічні продукти тваринного походження для створення ліквідного товару, що піде у виробництво кормів для сільськогосподарських тварин та домашніх улюбленців. Сталий розвиток тваринництва та харчової промисловості неможливий без розвиненої інфраструктури переробки побічних відходів”, – вважають ініціатори проєкту.