Головна Новини Новини компаній МХП збільшив обсяги виробництва курятини на 18%

МХП збільшив обсяги виробництва курятини на 18%

16

Обсяги виробництва курятини агроіндустріального комплексу МХП в четвертому кварталі 2019 року зросли на 18% – до 188, 78 тис. тонн, а в цілому за рік – також на 18%, до 728,92 тис. тонн.

Про це повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agravery.com.

“Зростання виробництва курятини у 4 кварталі 2019 року обумовлено запуском додаткових виробничих майданчиків другої черги Вінницького птахокомплексу, а також збільшенням виробництва курятини більшої маси і зменшенням частки вибірки”, – пояснюють фахівці МХП.

У період із жовтня по грудень 2019 року обсяг експорту курятини збільшився на 20% і склав 87,65 тис. т.

“Наш експорт продукції майже відповідає річному плану, слідуючи стратегії як географічної диверсифікації, так і оптимізації продуктового міксу, направляючи основні обсяги експорту курятини в країни Близького Сходу і ЄС, СНД та Африки”, – кажуть у компанії.

Річні продажі курятини зросли на 13% і склали 669,9 тис. т. “Річні продажі свіжої та замороженої курятини на внутрішньому ринку залишилися відносно стабільними і збалансованими порівняно із попереднім роком”, – підкреслюють в МХП.

Наразі Україна веде переговори щодо відновлення експорту курятини в ЄС. “Союз птахівників” очікує швидкого відновлення експорту курятини в ЄС.