Головна Новини Новини компаній T.B.Fruit забезпечить роботою українських садівників

T.B.Fruit забезпечить роботою українських садівників

Група компаній T.B. Fruit планує в цьому році запустити шокову заморозку IQF овочів, фруктів і ягід на основному підприємстві в м. Городок у Львівській області, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agroportal.ua.

Раніше даним напрямком займався польський завод T.B.Fruit. Однак згодом було прийнято рішення про перенесення виробництва в Україну.

Технологія IQF (Individual Quick Freezing) – швидке заморожування продуктів шляхом використання максимально низьких температур. Це дозволяє зберегти зовнішній вигляд, смакові властивості та всі корисні речовини у фруктах, ягодах та овочах на рівні свіжого продукту.

Потужності виробництва з шокової заморозки становитимуть 120 тонн сировини на добу. Заморожена продукція буде постачатися великими об’ємами для b2b сегменту і на полиці українських супермаркетів, що дозволить витіснити іноземного виробника і здешевити продукт для кінцевого споживача.

“На сьогодні більшість замороженої продукції на полицях українських супермаркетів займає продукція польських виробників, які тут в Україні закуповують сировину, фасують це все в Польщі, а потім ми споживаємо імпортовану продукцію з полиць вітчизняних магазинів. T.B. Fruit ламає тенденцію і дає розвиток українському виробництву в цьому напрямку. За рахунок цього збільшиться посадка садівництва під відповідними агрокультурами. Цим самим ми даємо роботу українському селу та робимо акцент на споживанні української продукції”, – каже директор з виробництва T.B. Fruit Олег Мочалюк.

T.B. Fruit – вертикально-інтегрована міжнародна група компаній із замкненим циклом виробництва. Лідер українського ринку та провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. До складу групи входять 7 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова), а також транспортно-логістичний та інжиніринговий бізнес.