Головна Новини Новини компаній У планах компанії “НІБУЛОН” – збільшити посіви кукурудзи

У планах компанії “НІБУЛОН” – збільшити посіви кукурудзи

Як заявив генеральний директор компанії “НІБУЛОН” Олексій Вадатурський, у південних областях спостерігається критична ситуація з вологою, в метровому шарі ґрунту її немає, що дуже критично для технічних культур – соняшника і кукурудзи, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на agroportal.ua.

“Сподіваюсь, що опади будуть і аграріям вдасться весною вчасно і з необхідним рівнем вологи посіяти технічні культури. “НІБУЛОН” ще не починав весняних робіт. Ми достатньо гнучка компанія і правильно формуємо сівозміну. Цього року плануємо більше посіяти кукурудзи”, – зауважив Олексій Вадатурський.

За його словами, остаточні плани щодо структури посівів по решті культур компанія прийматиме, зважаючи на погодні умови і кількість опадів, в березні-квітні. “Ми зробимо все можливе, щоб навіть при цих кліматично-погодних умовах земля працювала”, – зауважив Олексій Вадатурський.

Оцінюючи стан озимих, він відзначив, що в різних регіонах ситуація різна, але якщо брати в загальному, то стан озимих культур гірший, ніж в минулому році. Найбільше постраждав ріпак.