Головна Новини Новини компаній Завод Cygnet виробив 19 тонн цукру і закрився

Завод Cygnet виробив 19 тонн цукру і закрився

51

30 листопада завершився ювілейний 160-й сезон цукровиробництва на заводі Cygnet. Завод цього року відпрацював 49 діб, повідомляє “ПроАгро Груп” з посиланням на інформацію компанії.

Протягом сезону було перероблено 140,3 тис. т цукрових буряків, вироблено 18,9 тис.т цукру. Вихід цукру склав 13,6%.

“Загалом завод відпрацював як на одному подиху, досягнув потужності переробки – 3 тис. тонн/добу. Цьогорічний сезон був найкоротшим за весь період. Ми також отримали найменшу кількість цукрового буряка в порівнянні з іншими роками починаючи з 2013 року. Погода внесла свої корективи у результати врожайності, а отже і вплинула на роботу цукрового заводу в цілому. Команда працювала як і щороку злагоджено, щоправда, люди часто хворіли. Якщо на якомусь процесі стояло зазвичай три людини – то цього року працювали й по двох, а бувало що й змінами мінялися. Люди входили в положення, пристосовувались. Вважаю, за таких умов – показники у нас хороші”, – розповів технічний директор цукрового заводу Анатолій Манойленко.

За його словами, наразі відбувається миття обладнання та його консервація. Колектив аналізує роботу за сезон і з весни розпочне підготовку до наступного сезону.