Головна Новини Не втрачайте можливість відвідати виставку компанії Buhler на Grain Storage Forum

Не втрачайте можливість відвідати виставку компанії Buhler на Grain Storage Forum

Мільярди людей щодня стикаються з технологіями Bühler, щоб задовольнити свої основні потреби в їжі та мобільності. Для цього компанія розробляє найкращі технологічні рішення вздовж повного ланцюжка створення вартості. Два мільярди людей щодня насолоджуються продуктами, виробленими на обладнанні Bühler; і один мільярд людей подорожують транспортними засобами, виготовленими з деталей Bühler. Маючи таке глобальне значення, компанія має унікальну позицію, щоб перетворити сучасні глобальні виклики на стійкий і хороший бізнес.

Компанія Bühler має три основні принципи діяльності:

  • Рішення Grains & Food забезпечують безпечну та здорову їжу та корми.
  • Рішення Consumer Foods створюють кулінарні насолоди.
  • Рішення Advanced Materials сприяє виробництву енергоефективних автомобілів і будівель.

Чому Buhler

Виклики, з якими компанія сьогодні стикається на глобальному ринку та в навколишньому середовищі, надто великі, щоб їх вирішити поодинці. Рішення, які нам потрібні, вимагають спільної екосистеми, де групи від науки до промисловості та стартапів працюють разом. Bühler дотримується спільного інноваційного підходу протягом десяти роківю.

Компанія близька до своїх клієнтів і партнерів. Маючи 100 станцій технічного обслуговування, понад 30 виробничих майданчиків і 25 центрів застосування, Bühler працює у справді глобальній мережі. Хоча багато речей сьогодні можна робити онлайн, фізична присутність незамінна для задоволення вимог регіонального ринку та підтримки ефективності клієнтів.

Відвідайте стенд компанії на виставці Grain Storage Forum вже 2 червня у Київському гольф-центрі.

Сайт Компанії:

https://www.buhlergroup.com/content/buhlergroup/global/en/homepage.html

Квитки за посиланням:

https://grain-forum-elevator.com/

Перегляди: 2