Головна Війна проти України «Прометей» поновив роботу київського офісу

«Прометей» поновив роботу київського офісу

Минулого тижня ГК «Прометей» поновила роботу у штатному режимі. Персонал компанії повертається у столицю, щоби повноцінно включитися у виробничий процес, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії

«Київ прокинувся після звільнення Київської області і тепер весна справді прийшла до цього міста. Співробітники, які були змушені покинути свої будинки, повертаються на робочі місця. Я радий тому що перебуваю в Києві разом зі своїм колективом», – прокоментував відновлення роботи столичного офісу власник, а зараз і антикризовий менеджер компанії «Прометей» Рафаель Гороян.

Він також зазначив, що зараз Київ виглядає досить спокійно і висловив сподівання, що так само спокійно та безпечно незабаром буде у всіх містах України.

«Ми переживаємо разом зі своїми співробітниками лихо, яке спіткало наш будинок «Прометей», наш будинок Україна. Я перебуваю в Києві і щодня спілкуюся з усім своїм колективом: персоналом наших елеваторів, співробітниками миколаївського офісу та виробничих компаній. Ми всі зараз працюємо для перемоги і сподіваємось, що після всіх цих страждань матимемо велику, красиву, некорумповану країну під назвою Україна!», – наголосив Рафаель Гороян.

Крім того, у компанії зазначили, що незважаючи на недавній напад на офіси виробничих компаній «ВК Прометей» та «АгроКапітал Центр» (Баштанський р-н Миколаївської області), агрогосподарства також продовжують працювати.

Як і раніше, немає доступу до виробничої компанії у Снігурівському районі Миколаївської області – у зоні ризику залишається ділянка полів 3 тис. га. Інші 17 тис. га знаходяться на території, підконтрольній Україні, і там хоч і з великими труднощами, але йде підготовка до посівної. Посіяно 10 тис. га озимих та у процесі посіву соняшник.