Головна Новини Новини компаній «Прометей» вдвічі збільшив свій земельний банк

«Прометей» вдвічі збільшив свій земельний банк

Група компаній «Прометей» у рамках угоди з агрохолдингом Agromino придбала в Баштанському районі Миколаївської області підприємство «Агро Капітал Центр» із 10 тис. га сільгоспземлі. Таким чином, земельний банк групи збільшився у два рази і досяг 20 тис. га, повідомляє «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію компанії.

«Нове господарство крім родючих земель, має дуже вдале розташування: поля згруповані, великого розміру, що дозволяє нам використовувати широкозахватні агрегати. Своєю чергою це дозволяє оптимізувати витрати на обробіток грунту і догляд за полями. Крім цього, частина земель господарства зрошується і є можливість збільшити частку зрошуваних земель, що досить перспективно для сільського господарства півдня», – зазначив агроном «Прометею» Ілля Троїцький.

В компанії зазначили, що поточного року реалізують свої плани про потужному поглинанні активів, розширюючи елеваторну мережу і нарощуючи земельний банк.

«Ми плануємо і подальший розвиток в цьому напрямку, але як в елеваторному, так і у виробничому сегменті поспіх може виявитися фатальним. Аграрне виробництво пов’язане з великою кількістю труднощів: крім погодних і ринкових ризиків, є постійна потреба в інвестиціях у засоби виробництва, потрібні професійні кадри тощо. Тому зростання буде відповідати темпам розвитку», – зазначив власник компанії Рафаель Гороян.

«Прометей» вже почав підготовку придбаної землі до посівної. Планується отримати на ній високі показники врожайності по соняшнику і зернових.