Головна Новини Запрошуємо відвідати стенд компанії Зерновий дім на Grain Storage Forum

Запрошуємо відвідати стенд компанії Зерновий дім на Grain Storage Forum

«Зерновий дім» — завод з виробництва елеваторів та елеваторного обладнання в Україні, головним партнером якого є американська компанія Sukup, що займає провідні позиції на міжнародному ринку.

Діяльність компанії спрямована на надання послуг широкого спектру з виготовлення та зведення елеваторних споруд, а також їх комплексного обслуговування.

«Зерновий Дім» — виробник високоякісної продукції з використанням новітніх технологій вітчизняного та зарубіжного зразка. Вся продукція компанії сертифікована і відповідає міжнародним нормам контролю якості.

Компанія гарантує якість і довготривалість використання нашої продукції, маючи позитивні відгуки клієнтів щодо проведення робіт у сфері зберігання та переробки зерна.

Виробництво елеваторних споруд, транспортного обладнання та комплектуючих виконується на новітньому автоматизованому обладнанні фірми BRADBURY (США), використовуючи найкращі матеріали зарубіжних виробників. Основними постачальниками металу є всесвітньо відомі компанії SSAB (Фінляндія) і Voestalpine (Австрія).

Не втрачайте можливості відвідати стенд компанії на виставці Grain Storage Forum вже 2 червня у Київському гольф-центрі.

Сайт компанії: https://www.grain-house.com.ua/

Квитки на сайті: https://grain-forum-elevator.com/

Перегляди: 4